הקמת אתרים

תחבורה בעבודה – כל הפתרונות לנסיעה נוחה במקום העבודה

התחבורה האישית כבר כאן! ולא צריך להיות מיליונר בשביל לרכוש גם לעצמך כלי תחבורה אישי המסייע בהגעה לעבודה או בתוך מקום העבודה. סקרנו עבורכם מספר כלי רכב אישיים המככבים כעת בעולם התחבורה.
 

Segway – הפתרון האולטימטיבי לעבודה ומחוצה לה

כאשר אנו מביטים רוחבית על שוק התחבורה האישית, האפשרות הראשונה והעוצמתית ביותר היא ללא ספק מכשיר הסגווי (Segway). כלי התחבורה המרהיב ביופיו מציג אפשרות טיול בחיק הטבע על גבי 2 גלגלים ממונעים הכוללים כידון ניווט אינטאטיבי ויעיל.
 
כחלק מהבחינה שלנו, הוצעה לנו נסיעת מבחן על ידי קבוצת UMI היבואנית של  מכשיר הsegway לישראל. לאחר נסיעה קצרה של כחצי שעה הצלחנו להתרשם מיציבות חסרת פשרות הלוקחת את התחבורה האישית צעד אחד קדימה.
 
 

Hover Board – מהיר, נייד ויעיל

הובר בורד – או בעברית – קרש תעופה: המוצר המדהים הזה מספק תחבורה ניידת ומהירה על גבי משטחים מישוריים בעלות נמוכה וביעילות מרבית.
 
מחירי ה- Hover Board נעים בין 199 דולר ל999 דולר ונקבעים על פי אקסקלוסיביות היצרן ושיקול המשווק המעוניין לגזור את הרווח.
 
לקחנו את ההובר בורד לנסיעת מבחן במשרד והתאכזבנו לגלות כי מלבד מנסיעה על משטח ישר לא קיימת אפשרות לעלות על מדרכות, אך ללא ספק התרשמנו מהאפשרות לנווט בכל מקום במהירות ובקלות (לאחר שנפלנו מספר פעמים בניסיון לייצב את עצמנו).
 
 
 

אופניים חשמליות – כושר On Demand 

הטרנד החדש ששוטף את ישראל בשנת 2016 הוא לא אחר מאשר אופניים חשמליות. חנויות צצות בכל שכונה ובכל מרכז מסחרי ומחירם נע בין 2,500 ש"ח לזוג פשוט ועד עשרות אלפי שקלים לדגמים המפוארים והמקצועיים יותר.
 
אנו כחובבי חדשנות טכנולוגית,  נעדיף תמיד את האופניים על פני ההובר בורד,  אך ללא ספק הסגווי הוא המכשיר הנחשק על ידי כל חובב אתגרי וספורטיבי המשלב בתוכו נוחות וחשיפה לאוויר הפתוח.  הסגווי מתאים לקשת רחבה של אוכלוסיה  מהמנכ"ל  עד לאחרון העובדים, כלי התחבורה האולטימטיבי.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט