הקמת אתרים

שרתים בשרות אחסון אתרים באינטרנט

חברה מקצועית לשרותי אירוח ואחסון אתרים באינטרנט מחזיקה ברשותה שרתי מותג מתקדמים, מקצועיים ויציבים, שרתי אחסון מכילים משאבי חומרה אשר חשובים לתפקוד האתר, משאבים כגון זכרון ומעבד, מאפשרם תפקוד מקסימלי יותר של אתר האינטרנט.

יש צורך לפני אחסון אתר האינטרנט על גבי אחד השרתים של החברה לעדכן על איזו מערכת הפעלה האתר הוקם על מנת לאחסן אותו על שרת מתאים ולשפר את יעילותו בהתאם.
 

כלל סוגי השרתים של ProDevelop

בין השרתים המובילים שלנו וסוגי השרתים אשר אנו עושים בהם שימוש על חוות השרתים הרחבה שלנו קיימים מספר סוגי שרתים;
 

שרתים ייעודיים

שרת ייעודי הינו שרת אשר מכיל כמות משאבי חומרה עצומה ומותאם בעיקר לאתרי אינטרנט גדולים בעלי תוכן רב וקבצים כבדים הדורשים שרת חזק ואמין,שרת ייעודי הינו שרת שמותאם לאתרי אינטרנט מסוג זה ומאפשר אחסון אתר אחד בלבד עליו, משמע כל הניצול של משאבי החומרה נעשה על ידי אתר האינטרנט הספציפי בלבד ללא כל חלוקת משאבים בין אתרי אינטרנט אחרים כפי שנעשה באחסון אתרים שיתופי למשל.
השכרת שרת ייעודי לצורכי החברה כרוך בהוצאת תקציב יקר אך זהו שרת שמושכר לאתר החברה בלבד וזהו יתרון במיוחד לחברות גדולות.
קיימים מספר שרותי אחסון על גבי שרת ייעודי;
 

שרתים וירטואליים

שרת וירטואלי או בשפתו המקצועית שרת VPS הינו שרת בעל אותם היכולות של שרת ייעודי אך כמות משאבי החומרה שלו בהשוואה לשרת ייעודי מינימלית בהרבה יותר, שרת זה מתאים לחברות בעלות תקציב נמוך ואתרי אינטרנט אשר לא דורשים ניצול משאבים מקסימלי, שרת וירטואלי מתאים יותר לחברות קטנות מאחר ואחוז ניצול השרת לא ינוצל במלואו גם אחרי שנתיים בשרת ייעודי בשונה משרת וירטואלי, כמו כן ניתן לשדרג את השרת הוירטואלי בהתאם לצרכי האתר, דבר המהווה יתרון משמעותי.
יתרה מכך , באמצעות ארכיטקטורה המבוססת על חיבור השרת הוירטואלי למספר שרתים פיזיים ניתן ליצור שרשור מערכתי שבמקרה ואחד השרתים הפיזיים חווה נפילה, השרת הוירטואלי אוטומטית מנתר אל עבר שרת פיזי אחר במערך ועל ידי כך, לא מורגשת הנפילה לגולש, וחוית הגלישה לא משתנה.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט