הקמת אתרים

שירותי ענן מתקדמים

שימוש בשירותי ענן בקרב עסקים וחברות כיום אינו דבר חדש, רוב הארגונים אשר פועלים עם מערכי מחשוב כאלו או אחרים רוכשים שירותי מחשוב ענן על מנת לספק פתרונות ענן אופטימליים ואת השירותים האידאליים להבטחת תקינות, יציבות ויעילות מערכות המידע ומערך המחשוב כולו.
חברת Pro-Develop מתמחה בסיפוק פתרונות מחשוב ושירותי ענן מתקדמים למתן תנאים ופתרונות אופטימליים עבור כלל שירותי ה-IT בארגון.
 

מהם שירותי מחשוב ענן וכיצד הם תורמים לעסק?

במסגרת תחום ה-IT מסופקים לעסקים וארגונים בעלי מערך מחשוב ארגוני, שירותי ענן מתקדמים כחלק ממחשוב ענן אופטימלי.
שירותים אלו מסופקים ללקוח באמצעות רשת האינטרנט, כאשר הענן מהווה דימוי לאינטרנט והתארחות באתר החברה מאפשר סיפוק אותם השירותים לשרת מרכזי של העסק והפצתם בין תחנות הקצה השונות ולכלל עובדי הארגון.
חברת Pro-Develop מספקת שירותי מחשוב ענן מתקדמים עבור עסקים קטנים ובינוניים (SMB).
 
באמצעות שירותים אלו ניתן לייעל את תפקודם של עובדי הארגון על ידי שירותים אוטומטיים ואופטימליים שאינם דורשים מהעובד לבצע פעולות באופן ידני, לדוגמת גיבויים, ניהול תיבות דואר אלקטרוני, בדיקת סטטוס השרת ועוד.
כמו כן, שירותי ענן מאפשרים ייעול ויציבות מערכות המידע בארגון, חסכון כלכלי משמעותי בשל היותם של השירותים וירטואליים שמסופקים דרך רשת האינטרנט ולא דורשים רכישת ציוד מחשוב יקר ערך או העסקת אנשי מקצוע בתחום ה-IT על מנת לתפעל את המערכות השונות.
חברת Pro- Develop מספקת שירותי מחשוב תוך ייעוץ מקצועי מקיף והדרכה על ידי מיטב המומחים בשוק על מנת להתאים את השירותים האופטימליים והנכונים ביותר עבור העסק שלך ליעילות ותפקוד מיטבי וביצועים מקסימליים.
 

השירותים השונים בשירותי ענן

במסגרת מחשוב ענן ופתרונות IT מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים, ניתן לספק מגוון שירותי ענן אופטימליים לתפקוד הארגון על ידי השבחת מערך המחשוב הארגוני כולו, בין השירותים העיקריים, נמנים;
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט