הקמת אתרים

קידום אתרים בגוגל

הצלחה באינטרנט הינה תוצאה של תהליך קידום אתרים מקצועי בו מתבצעות פעולות אופטימיזציה (ייעול) למטרת שיפור מבנה ותוכן האתר בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר לשאילתה הרלוונטית של הגולש, זאת נקבע על ידי מנועי החיפוש השונים, ביניהם מנוע החיפוש גוגל אשר באמצעות אלגוריתם מיוחד קובעים כיצד לדרג אתר אינטרנט בתוצאות הדירוג.

 

כל המידע הרלוונטי לקידום אתרים אורגני

באמצעות קידום אתרים אפקטיבי ניתן לשפר את מיקום אתר האינטרנט בתוצאות הדירוג ולהנות מחשיפה מקסימלית, קהל יעד רב יותר אשר בסופו של דבר סוגר עסקאות בשל יחס המרה גדול מגולש לצרכן, וכמובן מחזור רווחי.
אך על מנת לזכות בכל החבילה הזאת, אתר אינטרנט זקוק לבניית מודעות ברשת וכן שם עולמי לעסק ואתר אינטרנט הבנוי מקצועית עם עיצוב ייחודי ואטרקטיבי לא יעזרו כשאתם נמצאים אי שם בתוצאות הדירוג הנמוכות במנוע החיפוש אשר אף גולש לא מגיע אליהם.
 
כאן נכנס תחום קידום אתרים, אשר מתבצע על ידי מקדם אתרים מקצועי עם ידע בקידום אורגני וממומן באמצעות פעולות טבעיות לאופטימיזציית מבנה, תוכן וקוד ניתן לייעל את אתר האינטרנט והשרות המסופק לגולש בעת חיפוש שאילתה רלוונטית.
על מנת לקבוע אם אתר אינטרנט איכותי יותר על פני אתר אחר, גוגל פיתחה אלגוריתם חכם אשר מורכב ממספר פרמטרים שנבדקים על ידי עכבישי הסריקה בעת סריקת האתר, בין הפרמטרים העיקריים;
 

מחקר מילות מפתח

חלק עיקרי מקידום אתרים בגוגל הינו ביצוע מחקר מילות מפתח, זהו כבר פרט ידוע כי אחוז ההשפעה של מילות מפתח על הקידום הינו רב, מחקר מילות מפתח יכלול מספר פרמטרים;
 

אופטימיזציית תוכן

גוגל ציינה זאת רבות ובכל זאת אחוז רב של אתרי אינטרנט נפגע בשל רמת תוכן נמוכה ולא רלוונטית לגולש, באמצעות אופטימיזציית תוכן ניתן לבנות מבנה ותוכן איכותי, מקצועי ורלוונטי אשר יספק את המידע המקצועי ביותר עבור הגולש, תוך כדי התמקדות בכותרות, טיפוגרפיה וכתיבה מקצועית.
 

אופטימיזציית קוד

בניית אתר בעל קוד תקין הינו אחד הפרמטרים החשובים בעת קידום אתר, אופטימיזציית קוד מתייחסת לבדיקה האם קיימים דברים אשר לא תואמים בקוד, האם יש התאמה לכלל הדפדפנים והמכשירים על ידי קוד אחיד ותקין, זאת מתבצע על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו HTML5 אשר באמצעותו ניתן ליצור קוד אחיד ותקין.
 

מערך קישורים

בניית מערך קישורים איכותי הינו פרמטר עיקרי ביותר בעת קידום אתר אינטרנט, מאחר והוא מסמל את טיב איכות האתר בשל רצון של אתרי אינטרנט אחרים לקשר אלייך, על מקורות הקישורים להיות איכותיים על מנת ולקישור יהיה ערך רב יותר.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט