הקמת אתרים

מתחילים את היום ב 5 מאמרים

איך להישאר פרודוקטיבים בעידן הקורונה והעבודה מהבית ואיך כל זה קשור ל SEO קידום אתרים אורגני? הישארו איתנו להמשך הכתבה ונספר לכם מה אנחנו עושים על מנת לספק מקסימום תוצאות במינימום זמן בקידום האתר שלכם תוך כדי עבודה מהבית.
 

מה חשוב לדעת?

שמירה על רוטינה בריאה תוך כדי עבודה מהבית היינה דבר חשוב מנשוא ויש לקדש אותו כאבן הייסוד של הפרודקטיביות. ניתן למצוא כי סלאקרים(חפפנים) רבים מנצלים את העבודה מהבית לקום מאוחר, לעבוד פחות שעות ואף לבצע סידורים אישיים שלהם במהלך היום על חשבון שעות העבודה. שמירה על רוטינה של שינה טובה, התעוררות בבוקר מוקדם והסרת הסחות דעת אישיות מהיום יום תוביל לפורדקטיביות גבוהה יותר וביצועים טובים גם בתקופות של עבודה מהבית(כמו תקופת הקורונה) ובמיוחד בשוק קידום האתרים בו נדרש מעקב יום יומי.
 

כושר רבותיי כושר

חלק מהייתרנות של עבודה מהבית היא הנגישות לביצוע תרגילי כושר גם באמצע יום העבודה. היתרון הזה מאפשר לך להחזיק בבית סט משקולות וסט מכשירים בסייסיים ולקיים אימונים יומיים גם באמצע יום העבודה על מנת להיפתר מסטרס ולחצים אשר יגרמו לביצועים נמוכים יותר בטווח הקצר.
 

תזונה בעבודה מהבית

תזונה היא אחת מאבני היסוד של קיום אורח חיים בריא. אני מעודד שימוש בחלון אכילה מסודר על מנת לצרוך את הקלוריות בדרך שבה המוח נפתר מהרעלנים ומנקה את הגוף ב24 שעות. ניתן להתחיל עם חלון אכילה של 8 שעות, במהלכו ניתן לאכול את כל אבות המזון הנדרשים במהלך היום, ולאחר מכן להיכנס לצום של 16 שעות על מנת לנקות את הגוף מהרעלנים ושאריות המזון.
 

עבודה מהבית בבניית אתרים

מקדמים רבים מוצאים את עצמם עובדים מהבית בשנים האחרונות, אם זה בגלל עלויות השיכרות של משרד שמכרסמות ברווח הנקי(או יותר נכון כמה נשאר בסוף החודש), אם זה החוסר צורך במיקום ציבורי או הטרנד העכשווי של עבודה מהבית. בניית אתרים מהבית היינו עניין הכרחי ואנו רואים כי מקדמים חדשים שנכנסים לשוק בונים אתר ומקדמים אותו ממקום ביתם.
 

כמה זה משנה?

השאלה כמה משנה עבודה מהבית מול עבודה מהמשרד מעסיקה רבים בצמרת הבכירה ובכירי הסטטיסטיקאים מנסים לנסח שיטת עבודה פרודקטיבית לעבודה מהבית מול המשרד. אין ספק שהייתרונות מבחינת ההנהלה הם גדולים גם מבחינת התקציב וגם מבחינת ההוצאות הצפויות על שטחי נדל"ן. אך האם זה משתווה לפרודקטיביות של המשרד? מחקרים מראים כי יחס התוצר בעבודה מהבית ירד ב 10% בשנת 2021 ולכן ניתן להשוות זאת לחיסכון במחירי השכירות של העובד שגדולים מ 10% ממשכורתו.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט