הקמת אתרים

מפרסום על גבי אוטובוסים ל- Segway ממנוע כל הפתרונות למיתוג העסק

בעולם קפיטליסטי ותחרותי כמו שלנו, העסק שלך צריך להתבלט, להתייחד ואף להשתנות על פי צרכי השוק וקהל היעד. סקרנו עבורכם מספר חידושים בעולם המיתוג שיניעו את העסק שלכם קדימה.
 
2016 הביאה עמה חידושים רבים בתחום השיווק ובעולם הפרסום, אנו עדים לשינוי מגמה המטה את מאזן הפרסום לכיוון העולם הדיגיטלי ולאחרונה אף הוכרז כי תחום הפרסום באינטרנט עקף את הטלווזיה ושלטי החוצות בהיקף ההשקעה הכספית המערב בתוכו.
 
אך אל חשש, תחום המיתוג בעולם האמתי ימשיך ללוות אותנו בכל מקום ובכל זמן.
 

תוך כדי תנועה – פרסום על גבי כלי רכב

 
על אוטובוסים, משאיות ואפילו רכבים פרטיים – בשנת 2016 אנא עומדים בפני תחום "הפרסום בתנועה" המציף אותנו בכל מקום ובכל זמן. 
 
ניתן לקחת דוגמא מקופראטיב התחבורה "אגד" המציע שטחי פרסום לצידי האוטובוסים ואף על גב כלי התחבורה שברשותו. באמצעות כך, צובר רווחים ישירים ממכירת שטחי פרסום לצרכיי מיתוג או שיווק בפילוח על פי קוים ואזורים בארץ (למיקוד מודעת המפרסם לקהל היעד המתאים). 
 
עוד דוגמה חיה, ניתן לראות במדבקות הפרסום השיווקיות המוצגות על גבי משאיות – באם מדובר בהסכם שיווק עם היבואן של כלי הרכב או בשטח פרסום המוצע על ידי בעל המשאית לכל המרבה במחיר, על כל מקרה, מדובר בשטח פרסום עצום ונייד המעניק חשיפה מקסימלית למפרסם.
 

מיתוג ציי רכב

 
מעבר ליתרונות השיווק על גבי אוטובוסים ומשאיות, אנו ערים לרכבי חברה המצוידים במדבקת לוגו בית העסק – על ידי כך מתבצע מיתוג בעקיפין לחברה שכלי הרכב מושכר על ידה. כאשר ארגון ממתג את צי הרכב של החברה, הוא משתמש בעובדיו למיתוג העסק, בכל מקום ובכל זמן.
 
 

חדשנות טכנולוגית – ממוצרי קד"מ לsegway ממונע

 
מוצרי קידום מכירות אינם דבר חדש בתעשיית המיתוג העסקית – בשנים החולפות נתקלתי במספר לא מובטל של גימיקים ומתנות שנועדו לפנות אל ליבו של הלקוח ולהשאירו נאמן לחברה אשר העניקה לו את המתנה.
 
בשנים האחרונות אנו ערים למגמה ההולכת וגוברת על ידי בתי עסק בכל רחבי הגלובוס – פרסום על גבי Segway ממונע המספק לבעל העסק "טריק" שיווקי לזיהוי המותג שלו יחדיו עם הטכנולוגיה המרשימה והייחודית של מכשיר הסגווי.
 

לסיכום:

כבעל עסק עומדות בפניך אפשרויות רבות למיתוג ושיווק העסק, בחר את הדרך הנכונה ביותר על פי קהל היעד הרלוונטי למותג שלך ועל ידי כך תמקד את פעילות השיווק ותעצים את התמורה בעבור כספך (Best Value for your Money).
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט