הקמת אתרים

מערכת ניהול תוכן מקצועית

מהי בעצם מערכת ניהול תוכן (CMS) וכיצד היא תורמת עבור המשתמש לניהול אופטימלי של אתר האינטרנט? בתום בניית אתר אינטרנט יש צורך בהזנת המידע, התכנים והקבצים לאתר האינטרנט, נסתמך על כך שרוב בעלי העסקים והאנשים אשר מעוניינים בבניית אתר אינטרנט אינם יודעים קוד כלל וכלל ועל כן אינם יכולים להזין תוכן וקבצים באמצעות הקוד ישירות ועל כן ישנה לשם כך מערכת ניהול תוכן מקצועית אשר מתפקדת כתוכנה, בעלת ממשקיות משתמש נוחה וידידותית עבור בעל האתר ומאפשרת הזנה פשוטה ונוחה של תכנים וקבצים שונים.
 

מהי מערכת ניהול תוכן מקצועית ומנצחת?

בעל האתר מעוניין במערכת אשר תאפשר עבורו ניהול מקצועי ומקיף לאתר האינטרנט, ניווט נוח ויכולת התמצאות נוחה במערכת עצמה, ממשקיות משתמש ידידותית, ואפשרות לביצוע כל דבר אשר נדרש באתר האינטרנט באמצעות המערכת.
מערכת ניהול תוכן מקצועית תאפשר לבעל האתר גישה למודולים שונים אשר נדרשים לניהול אדמיניסטרטיבי מלא לאתר האינטרנט שלו, הזנת תוכן באופן נוח באמצעות עורך תכנים מקצועי אשר מציע אפשרויות עריכת תוכן רבות, החל מבניית טבלאות, שילוב תמונות וסרטונים במאמר, עריכת סגנונות כתיבה וגופנים וזהו רק חלק קטן.
מערכת ניהול תוכן תאפשר עבורכם לערוך תוכן בצורה מקצועית ואיכותית לכל מה שנדרש עבור טיפוגרפיה נכונה על מנת והגולש יקרא ויתעניין בתוכן שלכם.
 

מודולים אופטימליים לניהול מקצועי של האתר

לתפקוד מקסימלי ואופטימלי של מערכת ניהול תוכן, נדרשים מודולים אשר יותאמו בהתאמה אישית לסוג האתר ולמטרותיו. כך במידה ומדובר באתר אינטרנט בעל חנות וירטואלית, יש צורך בבניית קטלוג מוצרים אשר יאפשר ניהול ועריכה של כלל המוצרים באתר, החל מהזנתם במערכת ועריכתם, הוספת תמונות ופיצ'רים מותאמים וסרטון וידאו.
להלן רשימה של מודולים עיקריים אשר תורמים ליעילות ניהול אתר האינטרנט עבור הלקוח.
 

מודול תזכורות

באמצעות מודול זה המשתמש (בעל האתר או בעל גישה מוסמכת) יכול לנהל תזכורות במערכת לגבי פעולות ושינויים שונים אשר נדרשים להתבצע באתר האינטרנט במועד מאוחר יותר. תזכורות אלו ניתנות לעריכה באמצעות עורך תוכן מינימלי ומופיעות בעמוד הראשי של המערכת עם כניסתו החוזרת של הלקוח ובכך מזכירות לו לבצע אותן.
 

מודול לוגים ופעולות אחרונות

כמה פעמים קרה לכם כי התבצע שינוי כלשהו באתר ואינכם יודעים מי אחראי עליו או מתי הוא נעשה? באמצעות מודול לוגים ופעולות אחרונות תוכלו לעקוב אחר כלל השינויים אשר התבצעו באתר האינטרנט באמצעות תאריך ושעה מדוייקת וכמו גם איזה משתמש ביצע אותם לאינדיקציה מלאה על האתר.
 

מודול סטטיסטיקות

מודול זה אשר מסונכרן עם Webmaster Analytics מאפשר קבלת בקרה מלאה אודות הנתונים הסטטיסטיים אשר נוגעים לאתר, כמות הכניסות האחרונה לפי  טווחי זמן של יום, שבוע וחודש, גרף דינמי אשר ניתן לרוטציה, הגדלה והקטנה באמצעות עקומות צבעוניות להבדלה, מהיכן הגיעו הגולשים ונתונים נוספים אשר יעזרו לכם לקבל בקרה מלאה אודות דפי אינטרנט שזקוקים לשינוי כלשהו ושיפור.
 

החלפת שפה

מערכת ניהול תוכן מקצועית מאפשרת עבורכם להחליף שפה לכל שפה שרק תגדירו וכך לנהל את כל אתר האינטרנט במערכת באמצעות השפה שנבחרה.
המערכת היינה מערכת חכמה ועם החלפת שפה עם כיוון כתיבה הפוך, המערכת משנה בהתאם את כל התפריטים וכיוון הכתיבה שלה בהתאם.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט