הקמת אתרים

מחשוב ענן למגזר העסקי

כיום רוב העסקים והחברות מודעים לטכנולוגיית מחשוב ענן כפתרון אידאלי עבור יעילות ויציבות מערך המחשוב בארגון.
באמצעות טכנולוגיית מחשוב ענן ניתן להקצות מגוון שירותי מחשוב מתקדמים ואופטימליים לעסק על ידי התחברות לענן (דימוי לרשת אינטרנט) וצריכת כל השירותים ללא תלות ברכישת תשתיות נוספות, ציוד מחשבים, רכישת רישיונות תוכנה או התקנה והעסקת אנשי מקצוע בתחום ה-IT על מנת לתחזק ולתפעל את אותם מערכות המידע בארגון.
הסיבות העיקריות לתפיסת התאוצה של טכנולוגיית מחשוב ענן תודות למעבר לרוחב פס רחב, פיתוח אתרי WEB 2.0 ולעלייה בכוח המחשוב המאפשר ביצוע מגוון פעולות ושירותים.
 

כיצד מחשוב ענן תורם לארגון שלך

כשמדובר למשל בתקלות בדואר האלקטרוני שלכם, ניתן לפנות לספק האינטרנט שלכם, אבל כאשר רוב העסקים כיום פועלים עם תיבות דואר שמסופקות על ידי Gmail או כל שירות דואר-רשת אחר, לאן תפנו אם תקרה בעיה בשרתי דואר אלו? דבר אשר קרה פעם בלי כל התראה מוקדמת והסעיר מיליונים.
 
בעקבות הופעת טכנולוגיית מחשוב ענן (Cloud Computing) יותר ויותר שירותים עוברים לענן וכך גם עסקים וחברות הייטק רבות. אותם השירותים שעוברים למחשוב ענן, היינו נוהגים לצרוך אותם קודם לכן באמצעות תוכנות המותקנות על המחשב האישי שלנו אל רשת האינטרנט.
שירותי הענן מציעים יתרונות רבים עבור המגזר העסקי ומשתמשים פרטיים אשר צורכים אותם וכפי הנראה מחשוב ענן נראה העתיד של עולם שירותי האינטרנט והעסקים.
 
 

יתרונות מחשוב ענן

חברת ProDevelop מתמחה בפתרונות מחשוב מותאמים עבור צרכי העסק שלכם תוך בניית תכנית אסטרטגית על ידי צוות מומחים בעלי רקע מקצועי רב בתחום.
במסגרת צריכת שירותי מחשוב בענן, העסק שלכם נהנה מהיתרונות הבאים;
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט