הקמת אתרים

כתיבת מאמרים

כתיבת מאמרים היא אחד הכלים החשובים ביותר בקמפיין שיווק ברשת, ויש לכך שתי סיבות עיקריות. ראשית, הגולשים (הלקוחות הפוטנציאליים) מחפשים מידע באינטרנט והדרך המרכזית שלהם לקבל אותו היא על ידי צריכת תוכן. שנית, רוב הגולשים מגיעים אל התכנים הרלבנטיים עבורם באמצעות מנועי החיפוש. אלה, סורקים אתרי אינטרנט ומציגים אותם בהתאם לתכנים שמופיעים בהם. בקיצור, כתיבת מאמרים היא מלאכה בעלת משמעות אדירה אשר דורשת התייחסות בהתאם. מאמרים מתפרסמים לרוב באחת המסגרות הבאות:
ככל שהעסק פועל בתחום תחרותי יותר, וככל שמתחריו העיקריים פעילים אף הם במרחב הווירטואלי, כך הצורך בשירותי כתיבת תוכן גדל בהתאמה. לא אחת, מדובר על עשרות מאמרים ואם העסק מרכז את מלוא פעילותו ברשת התוכן הוא משאב שהוא צורך באופן קבוע. כידוע, כתיבת מאמרים מאפיינת באופן גורף קמפיינים של קידום אתרים. 

כתיבת מאמרים ביחד עם כותב מקצועי

טקסטים מוצלחים הם לא רק תכנים שנכתבים ברמה גבוהה עם מסרים שיווקיים נכונים ועריכה לשונית. כל תוכן ברשת צריך להתחקות אחר אלמנטים כמו ביטויי מפתח, מבנה, הנעה לפעולה, הכנה לקישורים פנימיים/חיצוניים, כותרות ועוד. בעלי עסקים אשר אינם מוכנים להתפשר על השיווק שלהם מתקשרים לשם כך עם כותב תוכן. זהו איש מקצוע אשר מסייע לייצר מאמרים איכותיים לאתר עצמו, לרשתות חברתיות, לקמפיינים של קידום אתרים, לדואר שיווקי ואפילו ככתבות תדמית או הודעות לעיתונות. 
 

מידענות מקדימה – המפתח להצלחה

בעלי עסקים רבים חוששים להתקשר עם כותב תוכן חיצוני מהסיבה הפשוטה שהם סבורים שהוא לא יהיה מסוגל להתמודד עם התחום שבו הם פועלים. מבחינה זו, חשוב לדעת שעבודתו של הכתב איננה מתחילה ומסתיימת רק בניסוח נכון של כמה מילים אלא מבוססת על מחקר מקדים מקיף ומעמיק. התהליך כולל בין השאר איתור ביטויי מפתח בעזרת כלים מקצועיים, מידענות ברמה גבוהה, ביקור בפורטלים העוסקים בענף, ראיונות עומק להשלמת פרטים, עיון בספרות, קריאת כתבות בעיתונות ובמגזינים, גלישה באתרים מתחרים ואפילו ניווט אל אתרים זהים בחו"ל. במילים פשוטות, כותב תוכן רציני ובעל ניסיון יידע להתמודד עם כל נושא אשר יונח לפתחו. 
 

לסיכום, 

כתיבת מאמרים היא משירותי התוכן הנפוצים במרחב המקוון. בעלי עסקים מכל הענפים ומכל התחומים נעזרים מדי יום בכותבי תוכן אשר מספקים להם מאמרים לפלטפורמות שונות. שימו לב, אין תחליף לתוכן איכותי ברשת וגם אתר אינטרנט שהוקם בעלות של עשרות אלפי שקלים לא יזכה להצלחה אם הטקסטים שבו יהיו כתובים ברמה ירודה. הגולשים מזנקים בקלילות מאתר לאתר ואפילו אם העסק נהנה ממיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש, די בטעות קטנה אחת בכדי להביא לעזיבת האתר ללא יותר מדי סנטימנטים. מנגד, מאמרים מצוינים משאירים את הגולשים במקום ומאפשרים להתניע קמפיינים אפקטיביים של שיווק (כמו קידום, פרסום, באנרים, כתבות איכות וכדומה). 
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט