הקמת אתרים

השפעותיו של עדכון פינגווין על מיקום אתר האינטרנט שלך

 היתרון השיווקי הרב של קידום אתרים אורגני, מניע עסקים רבים ומקדמי אתרים לפעול בדרכים לא טבעיות על מנת לקדם את אתר האינטרנט, דרכים אלו מסתכמות באמצעות לינקים לא טבעיים ואתרי ספאם, תוכן מועתק וגורמים נוספים אשר במטרתם לשפר את מיקום אתר האינטרנט אך למען האמת הם רק פוגעים בו.

מנוע החיפוש Google במלחמתו בתוכן ספאם ואתרים ירודים, פיתח את עדכון פינגווין אשר מטרתו היא להילחם באותם אתרי ספאם אשר משתמשים בשיטות לא טבעיות על מנת לקדם את אתר האינטרנט במנועי החיפוש בצורה אורגנית.
 

כיצד עדכון הפינגווין משפיע עלינו?

מנוע החיפוש Google מחזיק אלגוריתם חכם במיוחד אשר מורכב ממספר רב מאד של פרמטרים, פרמטרים אלו אינם ידועים לאף אחד, אך בהחלט יודעים לגבי פרמטרים מסוימים אשר מהווים בעיניי Google ערך רב מאד.
האלגוריתם עצמו הוקם כתוצאה מריבוי אתרי אינטרנט ברשת והצורך בדירוג לפי איכות האתר, כאשר על ידי אלגוריתם זה ניתן לקבוע אכן האם מדובר באתר אינטרנט איכותי ורלוונטי עבור הגולש או לא.
 
מקדמי אתרים רבים השתמשו בשיטות לא טבעיות על מנת לקדם את אתר האינטרנט שלהם לתוצאות חיפוש גבוהות יותר, כאשר בין אותם שיטות ספאמינג היו בין היתר;
 
בעקבות זאת, עדכון הפינגווין פגע ביותר מ4% מכלל תוצאות החיפוש האורגניות כאשר במספרים זה עשרות אלפים.
ניתן לזהות כי אכן אתר האינטרנט שלכם נפגע על ידי עדכון הפינגווין אם ראיתם ירידה משמעותית בדירוג אתר האינטרנט שלכם בתוצאות החיפוש לאחר העדכון.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט