הקמת אתרים

הקמת אתרים בשימוש אמצעים טכנולוגיים מובילים

כיצד נגדיר אתר אינטרנט מקצועי? בניית אתר אינטרנט מקצועי הנו אתר עומד במטרותיו ויעדיו השיווקיים, בין אם מטרתו היא חשיפה מקסימלית והבאת קהל יעד רחב לאתר האינטרנט על מנת להיחשף לתכנים השונים עד להגדלת השיווק הנובע כתוצאה מהגדלת אחוז ההמרה באתר והפיכת הגולש הפוטנציאלי לצרכן שיעוניין לחזור בעתיד או אף ימליץ לחבריו על אתר האינטרנט.
על מנת להעמיד בפני הלקוח אתר אינטרנט מקצועי יש צורך בפיתוח באמצעים טכנולוגיים מובילים לצד עמידה בסדר שלבי העבודה נכון הכולל אפיון הפרויקט מא' ועד ת' מול הלקוח, עיצוב בהתאמה אישית, חיתוך ותכנות האתר על פי התקנים והסטנדרטים המקובלים ועוד.
 

פלטפורמות טכנולוגיות לצורך בנייה ועיצוב 

כאשר אנו מעוניינים בהקמת אתר אינטרנט מקצועי אנו קודם כל עורכים אפיון מקיף ומקצועי לפרויקט, במסגרת תהליך האפיון אנו בתור חברה מספקים עבור הלקוח פתרונות אופטימליים עבור סוגיות שונות אשר מאפיינות את אתר האינטרנט, החל מכיצד אתר האינטרנט אמור להיות בנוי, אילו טכנולוגיות ישומשו בו, מהן המטרות של אתר האינטרנט ומה סוג האתר המבוקש (סוג אתר האינטרנט משפיע רבות על תהליך הפיתוח של האתר)
בתום פרויקט האפיון, מתחילים עם שלב העיצוב.
 
עיצוב אתר האינטרנט נדרש להיות בהתאמה אישית על מנת להוות אתר אינטרנט אטרקטיבי, מקצועי וייחודי שאין כמותו ברשת האינטרנט, זאת ניתן לבצע על ידי שימוש בטכנולוגיות מובילות וחדשניות בתחום העיצוב הגרפי, טכנולוגיות אלו מאפשרות לספק לאתר האינטרנט עיצוב מודרני ולהעמיד את האתר ככרטיס הביקור של העסק.
יש לזכור כי עיצוב מקצועי מהווה חבל דק בין אתר אינטרנט אשר מצליח לשווק ולגרום לגולשיו לחזור אליו בשנית לבין אתר שלא.
בין הטכנולוגיות המובילות בתחום העיצוב הגרפי, נמנות;
 

חיתוך, הטמעת העיצוב ותכנות

לאחר והלקוח אישר את סקיצת העיצוב אשר יכולה לכלול גם לוגו במידה וללקוח לא היה, אפשר לעבור לשלב הבא בו מתבצע התכנות, החיתוך והטמעת העיצוב בקוד.
שימוש בתקנים מובילים וסטנדרטים גבוהים לדוגמת טכנולוגיית HTML 5 ו CSS3 ניתן לייעל באופן משמעותי את מקצועיותו של אתר האינטרנט, טכנולוגיות אלו גם מקבלות חשיבות רבה יותר בעת סריקת אתר האינטרנט על ידי מנועי החיפוש.
באמצעות HTML 5 ניתן לבצע עשרות פקודות אשר דרשו מהמתכנת קודם לכן עבודה לא פשוטה מול הקוד וכעת ניתן לבצע את אותן הפעולות באמצעות פקודות פשוטות.
טכנולוגיות אלו מאפשרות התאמת אתר האינטרנט לכלל הדפדפנים כחלק מהיותם כסטנדרט לבניית אתרים על ידי מכון התקנים.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט