הקמת אתרים

גיבוי מרחוק

כמה נזק יכול להיגרם ממידע שאבד ואין שום דרך לשחזר אותו? גיבוי זו אינה רק פעולה במחשב לגיבוי נתונים על מנת ובעת הצורך ניתן יהיה לשחזר אותם, גיבוי זוהי פעולה שניתן לייחס אותה לכל דבר בחיים, גיבוי בן אדם, גיבוי עבודה שנעשה בכתב על ידי תצלום נוסף של זה ומקרים נוספים רבים.
כאשר עסק או חברה אשר פועלים במסגרת הארגונית מול מערכות ממוחשבות ומתקדמות ומחזיקים מידע רב על מערכות אלו או לעתים אף מידע ונתונים אודות לקוחותיהם יש צורך בגיבוי תמידי וכרוני של אותם נתונים על כל צרה שלא תבוא.
 

גיבוי ואחסון ללא הגבלה של זמן ומקום

כחלק מטכנולוגיית מחשוב ענן אשר תופסת בשנים האחרונות תאוצה בקרב שוק ה- IT וניתן לראות זאת במגמת העלייה בעסקים ובחברות אשר פונים לשירותי מחשוב ענן, ניתן לקבל שירותי מחשוב אופטימליים עבור העסק על מנת לייעל את תפקוד מערכות המידע בארגון ומערך המחשוב הארגוני כמו גם תפקודם של העובדים.
שירות גיבוי מרחוק מהווה פתרון אופטימלי ואידאלי עבור עסקים וחברות אשר מאחסנים מידע ונתונים על גבי מערכות המידע ומערכות ממוחשבות בכך שהוא מאפשר גיבוי וירטואלי ומאובטח של הנתונים על מנת וניתן יהיה לשחזר אותם במידה והשרת או אתר האינטרנט יקרוס ויאבדו הנתונים.
 
שירותי גיבוי מרחוק פועלים באופן אוטומטי בו ניתן להגדיר אלו קבצים יעברו גיבוי ואלו לא, על ידי הצפנה מלאה של הנתונים והמידע אשר נדרשים לגיבוי ניתן להעבירם בקו תקשורת (רשת האינטרנט) מאובטח אל עבר שרתים וירטואליים מרוחקים אשר נמצאים בחוות שרתים מרוחקת ומאובטחת בחסות הספק.
היתרון הבולט בכך הוא שהשירות נעשה מרחוק ובאופן וירטואלי, חיצוני ואוטומטי ללא כל מעורבות מצד תשתיות מחשוב, ציוד שרתים, או מצד עובדי הארגון לגיבוי פיזי.
אין כל צורך בהשקעה כספית רבה והחזקת חדר שרתים על מנת לגבות.
 

היתרונות בגיבוי מרחוק

 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט