הקמת אתרים

בניית אתרים מותאמים למובייל

זהו כבר דבר מובן מאליו כי אתר אינטרנט מהווה כלי שיווק אידאלי עבור עסקים וחברות רבות, באמצעות אתר אינטרנט ניתן להיות חלק מרשת האינטרנט אשר מספקת פוטנציאל רב לעסקים באמצעות חשיפה מקסימלית וקהל יעד פוטנציאלי.
התפתחות הטכנולוגיה הובילה לתמיכה מלאה באינטרנט באמצעות מכשירי מובייל רבים אשר מאפשרים גלישה מכל מקום ובכל עת באינטרנט ועל כן עסקים רבים הבינו כי חשוב מאד לבנות ולהתאים את אתר האינטרנט למכשירי המובייל השונים במיוחד כאשר 40% מתעבורת הגולשים הפוטנציאלית מגיעה דרך מכשירי המובייל.
 

אתר מותאם למובייל, הדרישות החשובות

אם כן, בניית אתר מותאם למובייל מהווה פתרון אופטימלי עבור עסקים רבים אשר מעוניינים לפנות לאותו אחוז פוטנציאלי של גולשים אשר מגיעים לאתר דרך מכשירי המובייל השונים, על מנת לא לאבד קהל יעד פוטנציאלי זה יש להתאים את אתר האינטרנט שלכם למכשירי המובייל השונים ובשל ריבוי המכשירים הבאים ברזולוציות שונות ופונקציונליות שונה יש צורך בהתאמה מלאה, זאת ניתן לבצע על ידי חברה לבניית אתרים אשר מספקת שירותי בניית אתרים מותאמים למובייל ברספונסיביות מלאה.
 
בכדי לספק אתר אינטרנט מקצועי למובייל יש צורך להבטיח את אותה חווית הגלישה אליה הגולש נחשף בעת גלישתו באתר המקורי, חשוב מאד כי העמודים החשובים עבור הגולש, כמו צור קשר ושירותי העסק יהיה במקומות אשר ניתן להגיע אליהם בקלות בעת גלישה ממכשיר המובייל.
כאשר גולש נאלץ לעשות זום בכדי למצוא את התוכן המבוקש, הוא מתחיל לאבד עניין באתר, יכולת התמצאות מהירה באתר תוך כדי ניווט נוח וממשק משתמש ידידותי מהווים פרטים חשובים אשר יש לקחת בחשבון בעת בניית אתר מותאם למובייל.
 

כיצד ניתן לשמור על חווית המשתמש?

חווית משתמש בעת גלישה באתר אינטרנט חשובה מאד על מנת לקבוע את איכות ומקצועיות האתר בעת התאמתו למכשירי המובייל, בכדי להבטיח על מקצועיות ואופטימליות מלאה יש לדאוג כי הגולש יוכל להתמצאות באתר כפי שהתמצא כאשר גלש בגרסתו המקורית של אתר האינטרנט.
כמו כן, חשוב מאד לתת לגולש התמצאות מהירה וקלילה וזאת ניתן לבצע באמצעות תפריטים, הקפדה על תוכן רלוונטי עבור הגולש בלבד, התאמה מבחינת רזולוציה אשר מתאפיינת במצבו האנכי והאופקי של מכשיר המובייל אשר בעל רזולוציות שונות ונפרדות, ניווט נוח וידידותי וכד'.
 

שיטות שונות להתאמת אתר למובייל

ישנן שני סוגי התאמות של אתר אינטרנט למכשיר המובייל, האופציה הראשונה מציעה שתי אפשרויות בחירה עבור הגולש במכשיר לכניסה לאתר על ידי אתר מותאם למובייל בגרסה הרגילה של האתר ומטרת אפשרות זו היא לאפשר לגולש אשר מעוניין להיחשף לכל התכנים אשר קיימים באתר.
אפשרות שנייה להתאמת אתר האינטרנט למכשירי המובייל  היא על ידי הצגת אתר האינטרנט מותאם למכשיר המובייל בלבד כלומר אתר בעל תפריטים גדולים וניווט נוח ללא צורך בהגדלה או הקטנה של אתר האינטרנט, ניווט נוח וידידותי אשר מאפשר לגולש לקבל את כל מה שנדרש דרך עמוד אחד שמכווין לכל.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט