הקמת אתרים

בניית אתרים כחלק מ- SEO

בניית אתר עבור עסק נותנת עבורו את הצ'אנס להיכנס אל עולם האינטרנט ולהיות חלק ממנו, אך עסקים וחברות רבות אינם מעוניינים אך ורק להיכנס אל האינטרנט אלא לנצל את מלוא הפוטנציאל הקיים בו עבורם. רשת האינטרנט מכילה עשרות אלפי מתחרים באותו תחום בו העסק שלכם עובד ורק הטובים ביותר זוכים בחשיפה המקסימלית, אמנם בניית אתר מקצועי הנו פרמטר חשוב להצלחת העסק באינטרנט אך על מנת לזכות בחשיפה המקסימלית אליה הנכם שואפים יש צורך בצבירת מודעות ברשת הנרכשת על ידי תהליך קידום אתרים מקצועי.
 

בניית אתרים בשילוב קידום אתרים

תחום קידום אתרים או SEO אשר ראשי תיבות ל- Search Engine Optimization הנו הליך של ייעול והשבחה של אתר האינטרנט מבחינת תוכן מבנה וקוד בכדי לספק את תוצאת החיפוש  האופטימלית עבור שאילתת הגולש במנוע החיפוש.
על מנת להדגיר אילו אתרים איכותיים על פני אחרים, מנוע החיפוש Google פיתח אלגוריתם חכם אשר מורכב מעשרות פרמטרים שונים שנבדקים בעת סריקת האתר על ידי עכבישי הסריקה, אחד הפרמטרים הללו הנו קוד האתר.
 
בניית אתרים באופן מקצועי מאפשר בניית אתר בעל קוד אחיד ותקין אשר חיוני לקידום אתר האינטרנט בכך שהוא מייעל את יכולת קריאת האתר על ידי עכבישי הסריקה ברגע האינדוקס
עמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים שמחוקקים על ידי מכון התקנים הנו תנאי חובה לשם כך, ביניהם HTML 5 ו CSS 3.
על ידי בניית אתרים לפי התקנים המקובלים ניתן לבנות אתר אינטרנט אשר מותאם לקידום, במקרים בהם החברה אינה מקצועית וקוד האתר אינו מותאם לכלל הדפדפנים, יש צורך בתהליך קידום ארוך יותר ופניה אל חברה נוספת לבניית אתרים, מקצועית יותר אשר תשפר את הקוד כך שיותאם לקידום, משמע עלויות כספיות נוספות.
 

בניית אתרים בסטנדרטים גבוהים

התקן HTML 5 אשר יצא לא מזמן מהווה דוגמה מושלמת לשם כך. בשל בעיית חוסר התקינות והאחידות של הקוד ברזולוציות שונות עם צאת מכשירים חכמים וניידים אשר פקדו את השוק, נדרש פתרון הולם לתיקון בעיה זו, מכון התקנים הבינלאומי הוציא בתגובה את התקן HTML 5 אשר מהווה כיום סטנדרט עבור כל אתר אינטרנט מקצועי.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט