הקמת אתרים

בניית אתרים ב- HTML5

עם התקדמות הטכנולוגיה, פותחו המון מכשירים טכנולוגיים כגון טאבלטים וטלפונים חכמים אשר עושים שימוש ברשת האינטרנט ועל מנת להציג אתר בתקינות והתאמה בכל הדפדפנים והמכשירים היה צורך בקוד תקין ואחיד, הקונסורציום הבינלאומי לחקיקת תקנים באינטרנט (W3C) פיתח לאחרונה את התקן ה HTML5, אשר מקנה לנו גמישות בפעולות מסובכות שהיו מקודם, קוד אחיד וחסכון בעלויות.

 

שילוב של טכנולוגיה מתקדמת באתר 

התקן HTML5 הינו התקן אשר פותח על ידי ה- W3C ומאפשר לנו לבצע פעולות בפשטות רבה יותר, כך למשל אם ברצוננו להוסיף נגן מדיה אודיו או וידאו אנו נשלב את התגיות הבאות בקוד <audio> , <video> בהתאמה, במקום שימוש בתוכנות חיצוניות כמו Flash או Silverlight, כמו כן יצירת גרפיקה באמצעות Canvass  לא דורשת כעת שימוש בתוכנות חיצוניות גם כן.
יתר על כך, ניתן כעת לאחסן דפי אינטרנט לא מקוונים ושמירת מידע עקב היסטוריית הגלישה של הלקוח ובכך לבצע טעינה מהירה יותר של הדפים, שימוש תחת שכבות עבודה בטכנולוגיית תלת מימד ועוד.
 

התפתחות HTML5

התפתחות התקן זה אמנם נמצאו בפיתוחים ראשוניים, אך על פי W3C צפויה לצאת הגרסה האחרונה בשנת 2014, עד אז ניתן להשתמש בהגדרות הקיימות של הגרסאות הראשוניות של התקן זה וכבר ניתן לראות כי השימוש בהתקן HTML5 גובר עם הזמן, כיום ניתן לראות תמיכה מלאה בכל הדפדפנים, שימושו בטאבלטים וטלפונים חכמים, רספונסיביות מלאה.
בניית אתר ב HTML5 מקנה התפתחות טכנולוגית ומאפשר בניית אתר אינטרנט מקצועי, אנו בחברת Host-Boost כבר מספקים תמיכה מלאה בהתקן HTML5 ובכך מספקים את המוצר המקצועי ביותר עבורכם.
 
 
בניית אתרים ב HTML5
 
 

התקן HTML5 בקידום אתרים

יתרונותיו של התקן זה מתבטאים לא רק בבניית אתרים, אלא גם בקידום, כעת ניתן לבצע אופטימיזציה וקידום לכל החלק העליון של דף האינטרנט ולא רק ל title, אותו הדבר כלפי הפוטר.
מנועי חיפוש מייחסים חשיבות עודפת עבור אתרי אינטרנט אשר נבנו תחת קוד אחיד ותקין של התקן HTML5 בשל תקינות ואחידות הקוד על כל המכשירים ותמיכה מלאה בכל הדפדפנים.
 
לחלוטין ניתן לציין כי פיתוח התקן HTML5 אכן רק הועיל עבור מפתחי אתרים הן מבחינת בניית אתרים מקצועית יותר וידידותית למשתמש והן מבחינת שיפור הקידום, ניתן כעת רק לחכות לגרסה הסופית בשנת 2014 ולראות מה מצפה עבורנו.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט