הקמת אתרים

בניית אתר פעיל המניב תנועת גולשים רבה

על מנת ואתר האינטרנט שלכם יניב תנועת גולשים רבה וישמור על אחוז נטישה (Bounce Rate) נמוך, יש צורך באתר אינטראקטיבי, אתר אשר מציג פעילות כלשהי באתר שהגולש יוכל להפעיל ולהישאר באתר.
שמירה על אחוז נטישה נמוך באתר והקפדה על תנועת גולשים מרבית, הנם תנאים אופטימליים לקידום אתר האינטרנט שלכם בתוצאות החיפוש על ידי מנוע החיפוש, שכן שני קריטריונים אלו מספקים למנוע החיפוש מידע הטוען כי אתר האינטרנט שלכם אכן רלוונטי ומקצועי בתחומו ועל כן גולשים מגיעים אליו ונשארים ולכן רצוי כי אתר זה יהיה בתוצאות החיפוש הגבוהות.
 

אם כן, כיצד נבנה אתר אינטראקטיבי לגולשים?

על מנת לבנות אתר אינטרנט אינטראקטיבי יש צורך קודם כל להבין מה אתם רוצים לספק עבור הגולש, האם אתם מעוניינים לשדר עבורו רק תוכן ומידע? או שמא אתם מציעים איזושהי מערכת וירטואלית? פנייה לחברה מקצועית לבניית אתרים לאפיון הפרויקט תניב בפניכם פתרונות מקצועיים אשר יוכלו לעזור לכם להפוך את אתר האינטרנט שלכם להרבה יותר אינטראקטיבי.
באמצעות תהליך אפיון אתר האינטרנט, החברה מעלה פתרונות לסוגיות שונות אשר הלקוח שואל תוך הגדרת סוג אתר האינטרנט, הפונקציות והמודולים השונים אשר יהיו בו, אודות עיצוב אתר האינטרנט, מטרות האתר וכד'.
כל אתר אינטרנט באשר סוגו דורש תהליך פיתוח ייחודי והתאמה אישית על מנת לבנות אתר מקצועי.
 

בניית פורום משוכלל

אחת האפשרויות האופטימליות ביותר להבטיח אתר אינטרנט מקצועי ואינטראקטיבי היא על ידי בניית פורום משוכלל לאתר, היתרון המשמעותי של פורום הוא היותו כלי המאפשר את הישארותו של הגולש באתר על ידי כתיבת דיונים ומערכת תגובות מתקדמת שמאפשרת אינטראקציה עם גולשים אחרים או עם בעל האתר וכך גם ניתן להוריד באופן משמעותי את ה- Bounce Rate באתר.
 

הכללת סרטוני וידאו בתכנים

סרטון הנו אפשרות נוספת לגרום לגולש להישאר באתר, בין אם על ידי הכללת סרטון תדמיתי של העסק בקדמת אתר האינטרנט ( רצוי בעמוד הראשי, על מנת לספק את הרושם הראשוני עבור הגולש) או סרטונים אשר אתם בוחרים להטמיע בתוך מאמרים שלכם.
היתרון המשמעותי של סרטון הוא שהוא מאפשר לגולש להישאר באתר כל עוד הסרטון פועל, על כן כאשר אתם יוצרים סרטון או בוחרים סרטון כלשהו לשים באתר האינטרנט שלכם, דאגו כי הוא יהיה אכן ענייני עבור הגולש עם דגש על קהל היעד שאליו אתם פונים ולפיכך גם להציג קונספט אידאלי ומותאם בסרטון.
כאשר מנוע החיפוש קולט התעסקות של גולשים, כלומר לחיצה על סרטונים, והישארות באתר הוא רואה באתר כאתר מקצועי בהרבה יותר ולכן הוא מדרג אותו גבוה יותר במנועי החיפוש.
 

בניית מערכת אינטראקטיבית

דרך נוספת לדאוג לכך שאתר האינטרנט יהיה אינטראקטיבי היא על ידי בניית מערכת כלשהי באתר שלכם (במידה ואכן אתם מספקים שירות כלשהו הדורש מערכת) ועל כן הגולש נשאר באתר האינטרנט תוך כדי שהוא פועל במערכת.
 
כמו כן, חשוב מאד לספק עבור הגולש ממשקיות משתמש נוחה וידידותית אשר תאפשר לו לא רק לנווט ולהתמצא באופן הרבה יותר נוח באתר האינטרנט אלא גם דרכי התגובה שלו למערכת יהיו הרבה יותר אופטימליים ויבטיחו את הישארותו / חזרתו לאתר.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט