הקמת אתרים

קידום אתרים מקצועי

כאשר יש ברשותנו אתר אינטרנט יש בידינו שתי אופציות, האופציות כמובן נקבעות לפי סוג האתר ומטרות אתר האינטרנט שלנו, כלומר, אם אתר האינטרנט שלנו הינו אתר בסיסי, דינמי שכל תכליתו היא להביע רעיון מסוים או הצגת התוכן ללא כל צורך בחיפוש אחר חשיפה ומודעותאין צורך ברכישת שרותי קידום אתרים בסכום גבוה , ניתן לבצע דברים פשוטים באמצעות מדריכים קלילים הפזורים ברחבי הרשת בחינם לחלוטין ואכן יעזרו לכם.

אם מצד שני אתר האינטרנט שלכם הינו אתר עסקי, מסחרי ואתם בעל עסק אשר מנסה להתפתח ברשת האינטרנט, ואין לכם מספיק מודעות ברשת, שרות קידום אתרים אורגני הינו בדיוק השרות בשבילכם!
 

מהו קידום אתרים וכיצד הוא עוזר לי?

קידום אתרים זוהי שיטת עבודה אשר עיקר מטרתה היא ביצוע יעילות כוללת באתר האינטרנט או בשפה יותר מקצועית – אופטימיזציה.
אתר אינטרנט, בשביל שיהיה במקום הראשון במנועי החיפוש תחת ערך הביטוי אותו הוא מקדם, נדרש לספק את המידע הכי רלוונטי ואיכותי לגולש, ביטויים תחרותיים כמו "בניית אתרים" קשים יותר לקידום מהיר ולכן יש לעשות מחקר מילות מפתח ואופי התחרות שלהן.
מנועי החיפוש ובראשן מנוע החיפוש של חברת גוגל יודעים לבדוק היטב את מיליוני אתרי האינטרנט הפזורים ברשת ולדרג כל אחד בדיוק רב.
גוגל הגדירה הוראות למקדמי אתרים וכל מי שמעוניין לעסוק בקידום עצמאי למען קידום העסק ללא רכישת שרות מבחוץ, אתרים אשר חרגו מהגדרות אלו יענשו על ידי גוגל (ענישה כאן מתבטאת בהורדה בדירוג האתר).
עכבישי החיפוש של גוגל מסתמכים על פרמטרים מסוימים שביחד מרכיבים אלגוריתם דירוג אתרים חכם במיוחד אשר נוצר על ידי מיטב מומחי גוגל, אלגוריתם זה נועד כדי להחזיק שיטתיות לקביעת אתר אינטרנט איכותי יותר ואתר איכותי פחות.
הרשימה המלאה של הפרמטרים אשר מרכיבים את אלגוריתם הדירוג לא ידועים לאף מקדם אתרים, אמנם ידועים כמה בסיסיים כמו למשל אופטימיזציית מילות מפתח, ייעול תוכן, מערך קישורים ועוד.
 
קידום אתרים מקצועי מאפשר למנוע החיפוש לראות כי אכן אתר האינטרנט שלך מספק ללקוח משהו אוניקלי שאינו קיים אצל אתרי אינטרנט אחרים, תוכן המידע יותר איכותי ועונה על דרישות הגולש, קיים מערך קישורים איכותי כאשר כל קישור מובא ממקור איכותי עוד יותר וכך בעצם יחד עם עוד שלל פרטים אשר דואגים לאופטימיזציית אתר האינטרנט שלכם בכל פרט קטן ניתן הדירוג לאתר על ידי מנועי החיפוש.
 
קידום נכון לאתר האינטרנט יפתח בפניכם דלתות חדשות, לפתע תראו תזרים גולשים רב יותר על פי סטטיסטיקות האתר, חשיפה רבה יותר, פניות עסקיות פוטנציאליות רבות יותר (ככל שאתם במקום גבוה יותר אתם יכולים לגבות סכום גבוה יותר מאחר והשרות שלכם טוב יותר אם אתם במקום הראשון) ובסופו של דבר הרווחים שלכם עולים, לאחר התבססות קבועה במקומות הראשונים ושגשוג העסק.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט