הקמת אתרים

אירוח אתרי אינטרנט

שרותי אירוח ואחסון אתרים הינם פתרון אינטרנטי לכל אתר אינטנרט בכדי שיהיה אקטיבי ברשת, יתפקד במיטבו ובעל ביצועים מקסימליים, השרות ניתן באמצעות חבילות אחסון, חבילות אלה הינן כמובן לא מוחשיות אלא מקבץ נתונים אשר נמצאו כרלוונטיים לתפקוד אופטימלי יותר של האתר וביצועיו.

כמו-כן, חברת אחסון אתרים מקצועית מחזיקה ברשותה שרתי אחסון מקצועיים, לגיבוי כל התכנים והקבצים באתר האינטרנט סיפוק משאבים הכרחיים לאתר האינטרנט כמו מעבד, זכרון.
 

אחסון אתרים בהתאמה אישית

חברת ProDevelop מספקת שרותי אירוח אתרים מקצועיים עם חבילות אחסון מותאמות אישית לכל סוג אתר, התאמה זו מאפשרת יעילות רבה יותר בתפקוד האתר, במידה והלקוח אינו מוצא לנכון אחת מחבילות האחסון שלנו על פי צרכי אתר האינטרנט שלו, ניתן בחברת ProDevelop ליצור חבילת אחסון לאתר האינטנרט בהתאמה אישית וייחודית לאתר הלקוח הספציפי בלבד, שרות זה הינו בסך הכל שרות אדיב שלנו כחלק מחברה מובילה ומקצועית בתחום הנ"ל.
חבילות האחסון של חברת ProDevelop כוללות נתונים שנמצאו נכונים לשימוש על מנת ליצור ביצועים מקסימליים מצד האתר ולשפר את תפקודו באופן ניכר כפי שצוין מקודם, בין הנתונים העיקריים;
 
 
אלו הם הנתונים העיקריים בחבילות האחסון שלנו, כמובן שקיימים שדרוגים לנתונים כמו נפח שטח אחסון ורוחב פס על פי צרכי סוגי אתרי אינטרנט והמחיר הינו מחיר עלות לפי המחירים המקובלים בשוק התחרותי.
 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט