הקמת אתרים

אודות

עם הביקוש הרב לבניית אתרי אינטרנט נדרשת חברה מקצועית אשר תספק פתרונות אינטרנטיים, חברת ProDevelop הינה חברה בעלת ניסיון של שנים בתחום ומובילה בתחום שרותי בניית אתרי אינטרנט דינמיים ומקצועיים, סיפוק שרותי אירוח ואחסון אתרים באינטרנט ועוד.

כחלק מהיותנו חברה מובילה ומקצועית אנו מתחייבים לסיפוק השרות המקצועי ביותר, שדרוג מערכות ניהול התוכן ללקוחות, יצירת עיצובים ייחודיים, מקצועיים ומודרניים לקבלת זהות מקצועית לאתר האינטרנט ועוד הרבה יותר.
 
מחלקת בניית אתרים של חברת ProDevelop אחראית על תכנות ובניית אתרי אינטרנט למטרות הלקוח, לשם כך יש צורך בצוות אשר בעל ניסיון שיתרום לבניית אתרי אינטרנט מכל הסוגים, בין אם מדובר באתר אינטרנט דינמי ופשוט, בניית אתר תדמיתי, בניית פורטל, אתר קטלוגי , חנות מקוונת ועוד, מומחי חברת ProDevelop ערוכים לכל משימה.
באמצעות שימוש בטכנלוגיות מתקדמות וחדשניות לתכנות ועיצוב אתרים מקצועי תוך עמידה בסטנדרים המובילים אשר מוגדרים על ידי W3C לבניית אתרי אינטרנט איכותיים תחת שיטת בנייה נכונה, אנו מפתחים תיק עבודות מקצועי, ייחודי ומגוון.
 

מחלקת שרותי אירוח ואחסון אתרים באינטרנט

כחלק מהשרות הניתן תחת חברת ProDevelop, אנו מספקים ללקוחותינו שרותי אירוח ואחסון אתרים באינטרנט על גבי השרתים המובילים שלנו, שרתי מותג מבית HP, שרות האחסון שלנו מונפק גם דרך חבילות האחסון אשר נבנו על ידי המומחים שלנו, חבילות אלו מותאמות אישית לכל סוגי אתרי האינטנרט, כמו כן במידה ואף חבילה לא מתאימה ללקוח פוטנציאלי אנו נשמח ליצור חבילת אחסון ייחודית מותאמת רק לצרכי לקוח ספציפי זה בלבד.
חבילות האחסן שלנו מכילות נתונים אשר חיוניים לתפקווד וביצועים מקסימליים של אתר האינטרנט.
 

נתונים אשר נלקחים בחשבון בעת יצירת חבילת אחסון מתאימה הינם;

חברת ProDevelop גאה להציג את הסטארט אפ החדש, YouStyle טבעות אירוסין המאפשר רכישת תכשיטים אונליין.

 
מאמרים:
שרותי אירוח אתרים
קידום אתרים SEO
הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים
שירותי מחשוב ענן לארגונים
שלטים ככלי שיווקי
כתיבת תכנים באתרי אינטרנט